Главная Знания Статьи Як навчитися їсти з зубними протезами.

postheadericon Як навчитися їсти з зубними протезами.

Як навчитися їсти з зубними протезами.

Будь-знімний протез відновлює жувальну функцію не в повному обсязі. Отже, в перші дні прагнете уникати твердої їжі. Починайте з більш піддатливою їжі, переходите до більш твердої., Намагаючись рівномірно розподіляти їжу на праву і ліву сторони, і з плином часу це буде виходити все краще і краще.

Догляд за знімним зубним протезом.

Протез вдень та вночі може бути в роті. Немає потреби по-старому класти його в склянку. Це не тільки марно (сучасна пластмаса досить стабільна), але і часом може бути шкідливо. Так як уві сні людина може стискати щелепи сильніше, ніж вдень, створюється підвищена навантаження на інші зуби та суглоби. Чистити протез необхідно не рідше 2-х разів на день, після їжі зубною щіткою, обполіскувати в теплій проточній воді. Окремо треба чистити свої зуби.

Показником хорошого догляду є відсутність їжі та нальоту на протезі. Щоб видалити пігментні плями від кави, сигарет і т. п., треба звернутися до лікаря. Зубний технік відновить необхідну полірування і блиск. Додатково можна використовувати спеціальні засоби для чищення, які можна придбати в аптеці таблетки Fittydent.

У разі появи тріщин, переломів і т. п., не намагайтеся полагодити протез самі (навіть якщо це терміново). Швидше за все, це його зіпсує безповоротно.

Не рекомендується робити перерви в носінні протеза більше 1,5 - 2 тижнів, так як це може знову призвести до появи первинних неприємних відчуттів, може утруднити установку протеза точно на місце. Якщо протезом не користуватися більше місяця - як правило, він уже не придатний, і потрібно виготовити новий.

Термін служби протеза буде багато в чому залежати від якісного догляду і дотримання письмових та усних рекомендацій Вашого лікаря або стоматології, в якій вам виготовили зубний протез.

У перший час знімні протези можуть викликати нудоту, рясне слиновиділення, неясність мови, втрату або зниження смакових відчуттів, втрату відчуттів холодного і гарячого, утруднене відкушування і розжовування їжі.

У міру звикання до протезу всі ці явища поступово зникають.